Adwokat Opole

Adwokat Tomasz Grozdanovic

Nazywam się Tomasz Grozdanovic.  Witam Państwa na stronie internetowej mojej Kancelarii, której dewizą jest rzetelność i osobisty kontakt z klientem. Ukończyłem studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego w 1992 roku. Aplikację adwokacką odbywałem w pod patronatem Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu, adw. Kazimiery Biernat. W tym okresie współpracowałem również z Kancelarią adw. Rudolf Flamm, adw. Ryszard Porzycki S.C. w Opolu. Od 1998 roku jestem członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Opolu i prowadzę indywidulaną Kancelarię Adwokacką w Opolu, której siedziba mieści się przy Palcu Kopernika 4/1 (w pobliżu Galerii Handlowej Solaris). Świadczę profesjonalną, kompleksową pomoc prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym. W swojej pracy koncentruję się na indywidualnym podejściu do klienta, zapewniam rzetelność i terminowość w realizacji zleceń. Posiadam dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe, które przekłada się na najwyższą jakość oferowanych usług. Biegle władam językiem angielskim, pomagam również klientom zamieszkującym poza granicami Polski. Jestem wpisany na krakowską listę adwokatów współpracujących z Konsulatem Generalnym USA. Współpracuję z kancelariami adwokackimi na obszarze USA, w tym również w Chicago i Nowym Jorku.

Występuję w imieniu Klienta przed Sądami wszystkich instancji, organami administracji publicznej i samorządowej oraz organami ścigania będąc jego przedstawicielem procesowym w postępowaniu karnym, cywilnym, administracyjny, podatkowym i karno – skarbowym. Przygotowuję i opiniuję umowy, sporządzam pozwy, apelacje, zażalenia, odwołania, odpowiedzi na pozew. Reprezentuję wierzyciela w egzekwowaniu należnych świadczeń oraz pomagam dłużnikowi w ochronie jego interesów w postępowaniu egzekucyjnym.

Adwokatura Polska

Opinie klientów

„Adwokat bardzo sumienny i zaangażowany w powierzona sprawę. Świetny kontakt i skuteczność w rozwiązaniu spraw. Bardzo polecam !”

Arleta Lubczyk

„Serdecznie polecam wszystkim kancelarię Pana Tomasza Grozdanovica. Już dawno nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Przy pomocy Pana Tomasza sprawa, która była dla mnie nie do przejścia okazała się wygrana. Zakres kompetencji, jakie prezentuje Pan Grozdanovic jest godny podziwu, jest także (co było dla mnie niezwykle istotne) wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Nie mogłam trafić lepiej!!!”

Marta Chadała

„Sumienny, szczery i kompetentny adwokat, postępujący szybko i skutecznie w powierzonej mu sprawie. Łatwy i miły kontakt, szczerze polecam.”

Przemysław Danilczuk